Jsme tři profesionální lektorky, které se zabývají "WELL-BEING" aneb spokojeném fungováním člověka v běžném i pracovním životě. Nejen naše dlouholetá praxe, ale tisíce hodin studia v ČR i zahraničí, nám ukázaly, že pokud má být člověk opravdu zdravý, je potřeba pracovat na všech třech pilířích, tedy psychické vyrovnanosti, stravování a fyzické kondici. Člověk by měl vědět, jak lépe využít svůj mozek, jak dobře trávit a v neposlední řadě, jak zapojit pohyb do své každodenní činnosti. Vymyslely jsme proto program III Pilíře, kterým pomáháme firmám získávat ze svých zaměstnanců to nejlepší.


Od roku 2020 jsme hrdým členem Asociace společenské odpovědnosti.


Mgr. Dagmar Mega

Trenér kognitivních funkcí, Terapeut, Kouč

Zdravý mozek potřebuje energii, tréning i kvalitní odpočinek.

Již 15 let se intenzivně věnuji smyslovému vnímání, fungování mozku a osobnímu rozvoji. Veškerý osobní rozvoj totiž vychází z celkové kondice fyzické i psychické. Založila jsem neziskovou organizaci Akropolis,z.s. s komplexem multisenzorických místností pro individuální i skupinové programy, zajišťovala a absolvovala odborné stáže v zahraničí k tématům smyslové stimulace, tréningu mozku a managementu diverzity (zmapování a využití individuálních specifik pro práci v týmu). Lektoruji, konzultuji a koučuji po celé ČR i v zahraničí.

Dlouhodobě spolupracuji , vedu kurzy, přednášky i individuální konzultace s firmami Hamé, s.r.o., SLOVÁCKÁ FRUTA, a.s. člen holdingu Hamé, OTMA - Sloko, s.r.o., Euregnia, s.r.o., 3lobit, z.s.,, GIC Nora, o.p.s. ,Zřetel, s.r.o. a další.

Marta Ledinská

Výživový specialista, Lektor

Výživa je styl uvážování.

Jsem certifikovaný poradce pro výživu a suplementaci a odborný lektor v oblasti zdravého životního stylu. Již několik let přednáším a píšu odborné články exkluzívně pro TESCO a.s v České a Slovenské republice. Moje poradenství je založeno na celostním přístupu. Každý z nás je součástí přírody, jsme křehkou složkou celého ekosystému. Působí na nás kvalita vzduchu a vody, spánkový režim, emoční stres, kvalita stravy, úroveň pohybu, work-life balance, užívané léky atd. Není proto možné mezi námi a vesmírem vyčlenit konkrétní hranice a řešit problém jako dílčí části.

Týna Zrcková

Majitelka STUDIO Týna, Osobní trenér, Sportovní kouč

Čím složitější cíl, tím pestřejší cesta.

Sport a nebo pohyb? Napadlo Vás někdy, že sport vlastně není tak zdravý jako samotný pohyb? Není potřeba nutně chodit do posilovny, hrát tenis nebo běhat. Je ale nutné vědět, že i během své práce můžete předcházet různým problémům s pohybovým aparátem. Jsem trenérka fitness, sportovní kouč a majitelka pohybového studia, kde se zaměřujeme hlavně na osobní trénink, funkční trénink a zdravotní cvičení. Věnujeme se disbalancím a správnému držení těla, protože pokud toto není v pořádku, může to mít dopad na celkové zdraví člověka. 


Reference

S Martou spolupracujeme již třetím rokem na programu Well-being pro naše zaměstnance. Oceňuji především její kreativitu při spoluvytváření projektu.

Pro nás je kolikrát výzvou přicházet pořád s novými nápadmi jak zaujmout a oslovit zaměstnance. Marta oblasti zdravého životního stylu rozumí, nečeká na naši poptávku a poradí.

Propojuje mysl s výživou a tento přístup oslovuje čím dál tím víc našich kolegů. Jídelníčky, články, živé workshopy... Těšíme se na další společné projekty. 

Dana Hrbková
Head of People operation
Tesco ČR a.s.

Mgr. Dagmar Mega s naším závodem spolupracuje od roku 2018. Jedná se o širokou škálu přednášek a konzultací určených našim zaměstnancům pro podporu psychické pohody a pomoc při řešení obtížných situací dle individuálních potřeb. Každoročně na našich závodech probíhají i Týdny bezpečnosti, kde Mgr. Mega zajišťuje poutavé přednášky na téma Posílení pozornosti v souvislosti s bezpečností a zdravím na pracovišti nebo Psychická pohoda na pracovišti coby prevence stresu, příznaků deprese a stresových zátěží. Programy na míru jsou pro nás všechny velmi pozitivní, stejně tak i lektorčina časová flexibilita a ochota přizpůsobit se náročnému provoznímu režimu naší výroby.

Velmi kvitujeme její vstřícnost a příjemnou domluvu, do budoucna počítáme s další spoluprací a těšíme se na ni.

Kateřina Horáková
Assistant for Technical section & Production
Orkla Foods Česko a Slovensko