SpinFit CP145 In-ear Sluchátka Eartip Patentovaná Silikonová uších

Dostupnost: Skladem

174.65 Kč

Popis produktu

SpinFit CP145 In-ear Sluchátka Eartip Patentovaná Silikonová uších

Patent design. SpinFit je unikátní zvukové trubice je připojen k čalounění sedáku. Tato konfigurace umožňuje ucho může 360 ° bez rotace, tento design byl multi-národní patent. Patent akvizice Země: Spojené Státy americké, EU, Japonsko, Tchaj-wan, Čína pevniny

Zvýšit kvalitu zvuku. SpinFit s čalounění sedáku, je možné, aby se špunt do ucha 360 °volně otáčet ,je více hladce dosažení hlouběji do zvukovodu. Sluchátka hlubší zvukovodu může být izolován od okolního hluku, lepší show, jasné výšky a bohaté basy, takže hudba vydala blíže k původnímu zvuku, plné přítomnosti.

Pohodlné na nošení. SpinFit s polštář konfigurace umožňuje špunt do ucha 360 ° volně otáčet hladce důkladný hluboký kanál, poslušný tvar zvukovodu, tam bude žádný pocit tlaku, když na sobě běžné eartips.

Tradiční špunty do uší žádný polštář konfigurace . může vstoupit pouze do první odbočka zvukovodu po nutí tradiční oblečení ve tvaru uší, špunty do uší, aby vytvářet tlak, ale to bylo schopné plynule SpinFit zvukovodu hluboké hloubky, ne se Budete cítit utlačovaných.

Ověření kvality. Při poslechu hudby se sluchátky na uších, pokud bubínku je blíže k headset zvukového otvoru a zvýšit vysoký rozsah, ukazuje v pořádku výšek; také umožňuje vzduchu není úniku, rozšířený dolní rozsah, ukazuje těžké basy. Sluchátka mohou proniknout hluboko do ucha, uzavřené změnil k lepšímu, a tím zvýšit vysoký rozsah a nízký rozsah, vykazují lepší zvuk.

Rozdíl mezi tradiční sluchátka a SpinFit

SpinFit může poslušný ucho ve tvaru rotující, hladké hluboko do ucha.protože poslušní do hlubin ucha, může výrazně zvýšit výšek a basů, ukazuje širší rozsah. V prvním zapnutí , zvuk trubky se nesmí ohýbat.tak, že to může udržet zvuk trubky je hladký, zvuk nemá být nižší.SpinFit nosit pohodlné, žádný tlak, uvolňuje hudbu blíže k původnímu zvuku, plné přítomnosti.

O barvě a balení

Vzhledem k diffeoduction skupinách coloof položka, kterou obdrželi, je odlišný od toho ten ukázal na saleshere nebude specitification o(výrobku, který jsme lodní dopravy,prosím, ben druh přednost.

Díky za vaši podporu

  • Číslo Modelu: cp145
  • Balíček: Ano
  • Značka: linsoul
  • Typ Položky: Sluchátka Silikonové Pouzdro
  • Materiál: Silikonové

Recenze

Tjjulkowski | 2020-09-13

Tnx

5 / 5

Archi Smile | 2020-12-08

Very soft and comfortable. Came fast and would recommend these for anyone who wants a better listening experience.

5 / 5

Yovel1122 | 2020-08-22

Very cool

5 / 5

Diana Zarubina | 2020-09-11

Excellent! Arrived in 30 days. Fit well in my TRN V80.

5 / 5

Guzya333 | 2020-09-24

I recommended it.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší