Sperma Sesami Nigrum, Hu Ma, Černý Sezam, Hei Zhi Ma

Dostupnost: Skladem

306.45 Kč 254.43 Kč

Popis produktu

Nejlepší Místo on-Line Koupit Hei Zhi Ma 黑芝麻, Sperma Sesami Nigrum, Hu Ma, Černá Sezamová přímo Od Č. 1 Čínská Bylina Trhu, Doprava Zdarma. Najít Více Než 3000+Hromadné Čínské Sušené Byliny Nebo Čistý Prášek Nebo Extrakt V Prášku Nebo Najít Bylinu Semena. Jako Je Ženšen, Lingzhi Goji Berry Dong Quai Dang Shen Bei Qi Lékořice Kořen, Houby Atd.

Upozornění

Všechny Naše Suroviny Bylinky jsou sušené, sterilované, testovány a balené ve vakuu-uzavřené sáčky nebo krabičky.Vezměte prosím na vědomí, že Byliny se skládají ze skutečných celé, syrové byliny (tj. ovoce, stonek, kořen, květ, minerální, atd.) a jsou zpracovány do prášky, čepice, čepice nebo vzorce. Celé Syrové Byliny neobsahují informace o využití, jako jsou určeny pro profesionální bylinkáři a ty zákazníky, kteří mají znalosti a zkušenosti nezbytné, aby se bezpečně připravit své vlastní vzorce.

Individuální výsledky se mohou lišit. Tento produkt není určen k diagnostikování, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Prohlášení na této webové stránce a všechny pobočky nebyly vyhodnoceny FDA. Poradenství na léčbu nebo péči o jednotlivého pacienta by měla být získaných prostřednictvím konzultace s vyškoleným zdravotnickým pracovníkem.

  • Původ: KN(Původu)

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší