12V, LCD displej Digitální Podsvícení Motocykl Rychloměr Počítadlo kilometrů Otáčkoměr Měrky Hladiny Oleje Motocyklu Nástroje, Příslušenství

Dostupnost: Skladem

227.33 Kč 220.55 Kč

Popis produktu

12V Univerzální Podsvícení Motocykl LCD Digitální Rychloměr Počítadlo kilometrů Otáčkoměr Měrky Hladiny Oleje

Vlastnosti:

1. Tekutých krystalů digitální displej;

2. Hladina oleje;

3. Otáčkoměr (0-10000RPM);

4. Rychloměr (0-199KM / H);

5. Ujeté vzdálenosti;

6. 7 barev podsvícení, zdarma k switch;

Elektroinstalace:

Černý vodič ke kladné elektrodě

Zelený vodič k záporné elektrodě

Žlutý a černý drát k RPM signál

Modré a bílé drát měrky hladiny oleje

Specifikace:

Produkt materiál: pozinkované železo (černá) + sklo povrch

Barva produktu: černá shell

Rozměry výrobku: 74 x 68 x 68mm/2.91 x 2,68 x 2.68"

Použití výrobku: univerzální pro 12V motocykl

Funkce ovládání nastavení:

1. Podsvícení: stiskněte tlačítko na 3 sekundy zapněte podsvícení barvu, když tachometru je v ODO státu;

2. Přepínání mezi KM/H a MPH: stiskněte a podržte tlačítko, dokud nepustí a pak otevřete elektrický spínač, na displeji se zobrazí P0000, v této době 0 na místě jednotek bliká; dlouhé stisknutí pro skok na místo desítek, krátké stisknutí a desítky místo displeje 1; a pak dlouhé stiskněte tlačítko pro skok na stovky číslice, krátké stiskněte tlačítko 6 krát a stovky číslice displeje 6, pak dlouhý stisk na tisíce číslici, stiskněte tlačítko 6 krát a tisíce číslice displeje 6. V této době, na obrazovce se zobrazí 00466 což znamená 46.6 Hz, a 46.6 Hz odpovídá 60 KM/H. Krátkým stisknutím tlačítka skip (tato položka nemusí nastavení), pak se na obrazovce zobrazí 1001, což je zkratka pro 1001 KM/H, pokud chcete přepnout na km / H, stiskněte a podržte tlačítko a pro ty číslice bliká, stiskněte dlouze tlačítko pro přepnutí do 1002, což znamená, že byl nastaven na km / H. Krátké stisknutí pro skok na další položku;

3. Nastavte OT. / min válce: postupujte podle výše uvedených kroků, krátkým stiskem obrazovky se zobrazí 2002, které uvádí, že displeje 2 válců (166Hz odpovídá 10*1000 ot / min/MIN), krátké stiskněte tlačítko přeskočit, stiskněte dlouze tlačítko a ty číslice bliká, pak stiskněte tlačítko jednotek 2 krát přepínání až 4, a to byl přepnut na 4 válce (333Hz odpovídá 10*1000 ot / min/MIN), krátce stiskněte pro skok na další položku;

4. Olej měřič úrovně nastavení: v návaznosti na výše uvedené kroky, krátké stiskněte obrazovku a zobrazí 3002, což naznačuje, že se jedná o 2-line ropy metr, krátké stiskněte tlačítko a všechna nastavení byla uložena a výstupu; dlouhý stisk a ty číslice bliká, pak dlouhé stiskněte tlačítko a zobrazí 3003, což naznačuje, že to byl přepnut na 3-wire olej čtvereční.

Balíčky:

1 x Motocykl Rychloměr

1. Všechny položky budou dvakrát kontrolovány a dobře zabalené před odesláním. Položky

bude odesláno do 3-7 pracovních dnů poté, co zákazníci zaplatí objednávku. Protože máme tisíce, aby everydays. Musíme zajistit doručení jedné objednávky o jeden řád. Budeme odeslat produkty na vás co NEJDŘÍVE.

2. My jen loď na Potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.

3. To obvykle trvá 20-60 pracovních dnů po doručení zásilky na místo určení(pro vzdálené oblasti,to může trvat trochu dlouho).Mezitím,můžete si vybrat DHL Express zkrátit přepravní čas, pokud potřebujete, aby naléhavě.

4. Pokud nechcete dostávat, aby do 60 pracovních dnů,prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou Vazbu,budeme v našich silách, aby vám pomohl problém vyřešit.

1. Pokud nejste spokojeni s bodem, když jste jej obdrželi,prosím, vrátit, vrátit to do 10 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte nás před vrátit.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo a konkrétní důvod pro návrat.

3. Vrátíme vám plnou peněz,jednoho dne obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství patří.

4. Pokud položka je poškozen během přepravy nebo nemůže být normálně používán,prosím, kontaktujte nás reálné fotky zboží a vrátíme vám peníze.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Vaše spokojenost je naší prioritou!

I f jste přijímat objednávky a je v dobrém stavu,byli bychom vděční, pokud byste odejít 5-Hvězdičkový Pozitivní zpětnou Vazbu pro transakce.

Jinak,byli bychom vděční, pokud byste kontaktujte nás před odjezdem 1-Star 3-Hvězdičkový zpětnou Vazbu,budeme mít radost poskytnout uspokojivé řešení.

  • Značka: VODOOL
  • Původ: KN(Původu)
  • Položka Výška: 6.8cm
  • Hmotnost Položky: 273g
  • Položka Průměr: 6.8cm
  • Šířka Položky: 6.8cm
  • Položka Délka: 7.4cm
  • Typ Materiálu: pozinkované železo (černá) + sklo povrch
  • Název Modelu: Motocykl Příslušenství
  • Speciální Funkce: 12V Podsvícení Motocykl LCD Digitální Rychloměr, Otáčkoměr

Recenze

Olesya Koshupei | 2020-12-19

Excellent, great quality and price. I recommend it, thank you

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší