Kniha: Mitsubishi Pajero (b) z 2006G. V. REM, exple, TA, Ser. PROF. | Legie-Aвтодата

Dostupnost: Skladem

504.92 Kč

Popis produktu

Uvedeny v této příručce, auto je chloubou známé Japonské společnosti a vlajková loď celé modelové řady, jejíž historie začala v roce 1976 a byl v triumfu po čtyři generace těchto modelů. Několikanásobný vítěz Mezinárodní Cross Country Rally, vytrvalost a nenáročný, toto vozidlo má také odvážný nezapomenutelný design. Samozřejmě, že majitelé těchto železný partnera jsou velmi šťastný, ale tak, že stroj splňuje očekávání ovladač pro všechny sto, potřebuje se s ní vypořádat správně, nezapomeňte o pravidelnou údržbu a v čase provádět jakoukoliv opravu, pokud je to nutné. Pomáhají řidiči při výkonu své každodenní úkoly vztahující se k zařízení, nová oprava manuální Mitsubishi Pajero 4, provozu a údržby těchto slavných aut přijde, vydaných od roku 2006. Takovou knihu je zájem o auto mechaniky pracovat s vozy tohoto typu, protože zahrnuje to nejlepší řešení pro různé opravy problémů, které se ne vždy dopadat na jednou i zkušené mistry. V manuálu, modely vybavené benzínový motor 6G72, nebo benzínový motor 6g75.

Předkládaná příručka obsahuje nejpřesnější a žádané informace, která je do značné míry založen na bohaté praktické zkušenosti autorů knihy-profesionálové v oboru auto mechaniky. Přísný výběr informací a vědecký přístup nepředstavuje překážku pro to, aby prospěch, aby mohli úspěšně používat i začínající milovníky automobilů. Faktem je, že příručka je napsána jasně a není přetížen s konkrétní termíny, obsah knihy je úspěšně podobné, tam je také seznam použité střihy a předmět indexu, takže je velmi snadné se orientovat v textu. Tento návod je vybaven hodně exkluzivní, speciálně pro něj vyrobené výkresy vynikající kvality, takže jakékoliv téma knihy je prezentována zcela jasně. To je věřil, že i malá praxe stojí velké teorie. Ve skutečnosti, aniž by základní informace nemůže dělat s těmi, kteří chtějí úspěšně řídit a servis vozu. V prvních kapitolách a odstavcích tohoto návodu, zařízení, stroje ze všech stran, včetně popisu hlavních jednotek, uzlů a zařízení auto-jejich umístění, funkce, komponenty (pokud existuje), ovládání Techniky. Dozvědět o tom, jak používat stroj, aniž by riskoval poškození technologie a získání maximální výsledek za jakýchkoliv podmínek, pomůže návod k použití Mitsubishi Pajero. Po prostudování následující části příručky čtenář bude schopen vědět o obecné zásady stroj péče, bezpečnost, a také zjistit, jak a s tím, co pravidelnost, je nutné provádět preventivní kontroly vozu.

To je jiný v tom, že to je dobře přizpůsoben k žádné silnice, ale to je také, bohužel, možná je to nečekané rozebrat na podlaze...

  • Značka: NIC

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší