Přenosné Prst Pulse Oximeter OLED Displej, Monitor Srdečního tepu, Saturace Krve Kyslíkem Monitor s Šňůrkou

Dostupnost: Skladem

128.74 Kč 56.61 Kč

Popis produktu

Vlastnosti: 1. Široké Použití: Stačí stisknout tlačítko, prst kyslíku v krvi metr pro snadné použití, ideální pro nemocnice, kyslíkový bar, společenství zdravotní a sportovní, milovníky sportu a všech rodin. 2. Snadné a Efektivní: 2-way rotační displej pro uživatele/pečovatele a auto-power-off po 5 sekund, když prst je odstraněna, aby se šetří baterie.Zařízení potřebuje 2 AAA baterie (Není součástí balení). 3. Přesné měření: je to bezpečné a spolehlivé.Displej s vysokým rozlišením velký displej dokáže zobrazit dimpulso tvar, tepová frekvence, SpO2 úroveň nabití baterie.Popis: Rychlé měření koncentrace frekvence a kyslíku v krvi, puls.Specifikace: Materiál: ABS Displej: OLED displej tepová frekvence rozsah měření: 30bpm-250bpm Pulzní vlny zobrazení: columniation displej a pulse wave display Baterie: 2*AA baterie(Není součástí balení) Otáčky: 1% pro SpO2 a 1 bpm pro tepovou frekvenci přesnost Měření: ± 2% na jevišti 70%-100% SpO2, pod 70% nespecifikováno Velikost: 57*31*32 mm SpO2 rozsah měření: 0%-100% Puls ccuracy: ± 2%bpm nebo ± 2% zvolte větší, Barva: Bílá Hmotnost: 45g obsah Balení: 1* Oxymetr 1* Návod k použití Poznámky: 1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích. 2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

  • Původ: Čína Pevniny
  • Aplikace: Prst
  • Značka: U-Kiss
  • Materiál: ABS
  • Typ Položky: Oxymetrie
  • Velikost: colorful screen
  • Číslo Modelu: Přenosné Prstu Pulzní Oxymetr

Recenze

Nitro2genium | 2020-12-19

Pulsoximeter came to Poland in about 3 weeks. Parcel was very well packed, nothing was broken. It looks just like in the picture. After puting two AAA batteries it works. I don't know if it works properly because I do not have another one to check but it shows both pulse and Blood oxygene. It is small and looks good. Highly recommend the product and the seller.

5 / 5

Giperkiller 90 | 2020-11-11

The parcel arrived in 20 days. Everything works, there are no batteries, you need to insert your own, 2 little fingers. Thank you so much seller❤& Middot;

5 / 5

Rusov2008 | 2021-01-27

Perfect! Perfect! Super fast shipping. And reception in less than 15 days in Spain I recommend

5 / 5

Johnnynopants | 2020-11-23

Shipment dotarła in two weeks. When you order the goods with Polish sądziłem that will take it a few days. Niestery tight the przeliczyłem. As for the product, this goods is OK and worthy of command.

5 / 5

Esapfira | 2021-01-15

Dostawa do Polski w 3 tygodnie. Zestaw nie zawiera baterii. Działa :) mam inny pulsoksymetr w domu-dają takie same pomiary. Jakość produktu średnia, wyświetlacz mało czytelny, dlatego nie polecam tego modelu dla osób starszych. Ale ogólnie, biorąc pod uwagę cenę, warto kupić i mieć w domu na wszelki wypadek.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší