Sweettreats Česnek Válcování Vrtulníky Drtič Škrabka Míchejte Twist Novinka Vaření Nástroje,Mini Mlýnek Chopper Dicer Kráječ Struhadlo

Dostupnost: Skladem

152.79 Kč

Popis produktu

Česnek Chopper Česnek zoom/ Česnek Chopper Popis česnek chopper Jednoduše oloupeme, vyplnit, and roll a Česnek Chopper dopadne perfektně nasekaný česnek z vašeho oloupané stroužky. česnek chopper Vaše ruce budou děkuji vám později. česnek chopper dlouhotrvající čepel z nerezové oceli je vyměnitelný a vyčištění je rychlá a snadná. česnek chopper Top rack myčka nádobí v bezpečí. Česnek Zoom Rolling Česnek Chopper tím, Chef ' n ' minces česnek v mžiku! Jednoduše oloupeme, vyplnit, and roll! Rolling Česnek Chopper produkuje perfektně nasekaný česnek z vašeho oloupané stroužky pokaždé. Se zabránilo lepkavý, páchnoucí, česnekový nepořádek pomocí válcování vrtulník namísto tradičního nože. Vaše ruce budou děkuji vám později. Česnek chopper je také skvělé pro krájení zázvor. Dlouhotrvající čepel z nerezové oceli je vyměnitelný a vyčištění je rychlá a snadná. Top rack myčka nádobí v bezpečí.

Žádné Další Nepořádek

Vyhněte se vypořádat s chaotický, lepivé proces, který jde spolu s sekání si vlastní česnek. Pomocí Česnek Zoom Rolling Česnek Chopper, vaše vaření zkušenosti je lepší a stále více produktivní, protože eliminuje problémy a stres ruční sekání jen správné množství česneku do přesné velikosti a textury. Chcete-li použít, jednoduše otevřete Česnek Zoom, místo, v požadovaném množství česneku, zavřete, a získat válcování! Vyčistit, vyjměte čepel a místo v myčce na nádobí. Nemůžeme zaručit, nebudete skončit s česnekem, ale s Česnekem Zoom Rolling Česnek Chopper tím, Chef ' n, ruce a kuchyňské lince zůstane česnek-free a nepořádek-zdarma.

Doprava bude uspořádány do 3 dnů po zaplacení. Budeme prezentovat jako "dar", jak je vaše objednávka pro vaše pohodlí.

Zpětná vazba:

Protože vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, Pokud zjistíte, že některé unsatisfy, nebo naštvaný na vaše nákupy, pls upřímně, informujte nás, Jsme vám spokojen odpověď na první dobu. Děkuji moc!!!

Pokud máte také cítit velmi šťastný, když kupují naše produkty, pls don ' t lakomý vaše "pět hvězda", jako "five star" je monitation jít dopředu.

Užijte si nakupování a hezký čas v našem obchodě! :-)

  • Typ: Ovoce A Zeleniny Nástroje
  • Plast Typ: PS
  • Číslo Modelu: CX-116
  • Certifikace: FDA
  • Materiál: Plastové
  • Funkce: Eco-Friendly
  • Značka: sweettreats
  • Ovoce A Zeleniny Nástroje Typ: Česnek Lisy

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší