SYRNARN 10pcs Vysoce Kvalitní 90 Stupňů 4mm Banana Plug Pro Video 24K zlacené Reproduktor Mědi Adaptér Audio Banán Konektor

Dostupnost: Skladem

196.51 Kč 157.16 Kč

Popis produktu

SYRNARN je senior enterprise značky integraci self-service R & D, design, výroba a prodej digitální příslušenství, high-end sluchátka, audio konektory, vozidla, počítače a mobilních telefonů a periferní produkty. Podle potřeb uživatelů, zajišťujeme vlastní DIY příslušenství modernizace výrobků. Rozvoj nadšení a podnikání věnovat pozornost produktu učení s rozvojem myšlení, nové technologie a nový trend; udržet investice do vývoje produktu a týmu talenty. S posláním prosazování vynikající kvality, jsme odhodláni poskytovat globální uživatelům s high-end kvalitu, vynikající design, rozumné ceny a vynikající služby. Nechte "SYRNARN" se stala značka uživatelská důvěra, úcta, inovace a konektor na světě.

SYRNARN 10pcs Vysoce Kvalitní 90 Stupňů 4mm Banana Plug Pro Video 24K zlacené Reproduktor Mědi Adaptér Audio Banán Konektor

10 KS/PACK

1.Můžete provést platbu prostřednictvím výše uvedených platebních metod. A prosím, laskavě to vyřídit do 3 dnů, jakmile objednávky.

2.www.tripilire.cz ověří vaši platbu do 24 hodin; jakmile bude dokončen,budeme zr ss vaši objednávku co NEJDŘÍVE.

3.Pokud vaše objednávka je uzavřena z bezpečnostních důvodů, musíte podat žádost na www.tripilire.cz.

4.Náhrady způsobené zrušení objednávky, vrácení smlouvy nebo Zprostředkování bude proces okamžitě, a to trvá 7-10 pracovních dnů k dosažení vašeho účtu.

1.Všechny položky budou kontrolovány a dobře zabalené před odesláním. Položky budou odeslány do 2-5 pracovních dnů poté, co kupující zaplatí objednávky.

2.Všechny balíčky odeslány prostřednictvím běžné pošty jsou omezené váha do 2 KG, pokud váš pozemek s nadváhou, budeme posílat na oddělena pozemků.

3.To trvá asi 15 až 60 dnů na své místo. ( To může trvat déle, v některých odlehlých oblastech)

4.Můžete si vybrat rychlejší přepravní cesty, pokud chcete získat váš pozemek dříve, alsohope vám nevadí platit expediční poplatek.(Prosím, potvrďte vaši adresu, je výstup adyour telefon je dostupný)

5.Budeme declear hodnota je 5 dolarů a váš pozemek jako dárek, doufám, že můžete osvobodit své od thetax. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaké požadavky.

My vám vrácení peněz nebo odeslat, pokud váš balíček dostane ztracené, poškozené během přepravy způsobem, nebo

Pošleme vám špatně položky, kontaktujte nás a řekněte nám, co chceš dělat dál.

1.Prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, pokud se vám líbí naše výrobky, je to velmi důležité.

2.Prosím, kontaktujte nás, pokud se vám to nelíbí, nemusíte spěchat, nechat netural nebo negativní feedbackbefore, kontaktujte nás. Věřte nám, že můžeme vyřešit to pro vás lepší.

3.Vítejte přidat naše ukládat do seznamu ,pokud se vám líbí naše výrobky,jsme také doufám, že si můžete sharethem pro vaši rodinu a přátele .SYRNARN, speciální pro vás!

  • Značka: SYRNARN

Recenze

Rican23papi | 2020-09-24

The product arrived well, excellent presentation and good quality.

5 / 5

Dasha Natasha88 | 2020-10-15

Good quality good service. Thank you

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší