XO Dřevo, Deskové Hry Hračky Volný čas Interakce Rodič-Dítě, Hra Nuly A Kříže, Hra, Dřevěné Deskové Puzzle Hra, Vzdělávací Hračky

Dostupnost: Skladem

158.69 Kč 96.83 Kč

Popis produktu

Body:

1、Rodinné Deskové Hry: Tato hra je klasická stolní hra vhodná pro celou rodinu.To je jeden z nejvíce populárních her a je vynikající doplněk k jakékoliv rodinné hry noci.

2、bavit: S hry, si můžete vychutnat hodiny zábavy, vyzvěte své přátele a rodinu.

3、Zábavné Rodinné Hry: začínáme s Herní Konverzaci u Stolu.Tato hra je nejen unikátní špendlíkové hlavičky dřevěné hry a krásné stolní káva dekorace, dřevěné deskové hry, je to určitě dobré téma startér.

4、Více Použití: Vhodný pro rodinné oslavy a plachý hosté, tato hra je dobrá káva, stolní hry, podkreslující atmosféru strany.

5、konferenční Stolek Dekorace: Tyto deskové hry, dřevěné dekorace jsou vhodné pro rodinné hry.Vypadají krásné a můžete přidat eleganci do každé konferenční stolek.Tato dekorace je ideální pro domácí a pokoj dekory.

Specifikace:

Materiál: dřevo

Velikost: jak je znázorněno

Hmotnost: cca 90 g

Balení Seznam:

1 x Mlýnek Hra odehrává

Pouze výše uvedené obsahu obalů, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílům ve vybavení kamery, intenzitou světla a zobrazení obrazovky, barvu položky mohou být mírně odlišné od toho, které je znázorněno na obrázku.

2. Vzhledem k ruční měření, prosím, aby odchylka 0.1-2 cm.

  • Číslo Modelu: Mlýnek Hra Dřevěné Rodinné Deskové Hry Set pro Děti
  • Věkové Rozmezí: 14 Let A Nahoru
  • Certifikace: Evropa certifikované (CE)
  • Původ: KN(Původu)
  • Téma: Povolání

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší