Selens 84 cm/33" Průsvitný Deštník Osvětlení fotografie studio Deštníky softbox Pro fotografické světlo Fotografie Příslušenství

Dostupnost: Skladem

469.51 Kč 286.34 Kč

Popis produktu

Selens 84 cm/33" Průsvitný Deštník Osvětlení Deštníky softbox pro fotografické

Balíčku Včetně:

1 × povaze evropského občanství 33 Průsvitný Deštník

Tento velký deštník soft box vám dává, že i osvětlení své snímky potřebují profesionální vzhled. Snadné nastavení jako standardní deštník, a jako vhodné k použití jako softbox. Tento deštník, softbox využívá stejné uchycení jako obyčejný deštník, takže není třeba měnit adaptéry. Žádný prsten držáky nebo speciální díly koupit pro váš blesk. Tyto Deštníky se hodí všechny vaše blesky a je vhodné provést. Deštník Box nabízí osvětlení alternativa k deštníky a softboxy, s některými světlo odražené od "box" část a přes deštník, aby vám měkký, balení světlo na rozdíl od deštník nebo softbox.

  • Balíček: Ano
  • Číslo Modelu: průsvitný deštník
  • Značka: Selens

Recenze

Christian Etquibal | 2020-12-28

Great software. An impressive coating is not a mirror, but a light gray color Tracking was only available to seller.

5 / 5

Forkickittume | 2020-10-09

Excellent umbrella, fullness corresponds to the description! In the work has not yet tried, but I do not think that something he will be bad.

5 / 5

Venevatsevivi | 2021-01-20

Delivery more than 2 months, more promised. The umbrellas themselves are of excellent quality, I recommend. Seller normal. With logistics tension.

5 / 5

Noraresh | 2021-01-07

Good product is the same as described and shown in pictures

5 / 5

Joeyharpers | 2020-12-29

An interesting umbrella for shooting in the premises (it will be hard to shoot on the street, since even a small wind it will blow). Black fabric allows you to direct the light strictly in one direction-only forward. To the umbrella there are no complaints, but the case is very thin, made of white translucent material. They used to be much better. We'll have to get the old case out of the closet. In Saratov, the goods received exactly 30 days after the order. Thank you!

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší