Popis produktu

Banner Podrobnosti ► Dopis se pohybuje mezi 4,5" až 9" na výšku ► Dopisy jsou malými písmeny ►Černá/Zlatá/Stříbrná/Červená/Modrá/Růžová/Fialová Lesk na jedné straně, pevné bílé na druhou ►je Dodáván v jedné délce na Bílém Provázku ►nechám vás spousta délky na každém konci pro snadné v zavěšení.Pokud potřebujete vlastní dopis,pls objednat a dát mi zprávu,díky. (Prosím, dovolte manuální měření, chyba v 0,5-1 cm) Barvy se mohou mírně lišit, vzhledem k nastavení monitoru ***Prosím Poznámka*** To je detailní zobrazení všech barev, tyto produkty nejsou zahrnuty v pořadí, >>Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Platba:

>>Přijímáme kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby.můžete si vybrat jednu z nich za to platit.

Doprava:

>>Máme mnoho přepravy.dodáváme s DHL, EMS, hongkong post ,singpost, swisspost, rozcestník, doprava atd..V rozmezí doprava zdarma, Budeme volit různé lodní podle různých zemích, s cílem zajistit nejrychlejší produktu na ruce.

Návrat Politické Zřízení:

>>Pokud chcete vyměňovat položky, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás, do 7 dnů od obdržení objednávky.byste měli platit za další poplatky.a prosím, udržet položky vrací udržet v původním stavu.

Zpětná vazba:

>>Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj.upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi položky.jsme opravdu doufám, že se vám to líbí.pokud nejste spokojeni s tím, prosím e-mail na nás, uděláme, co bude v našich silách, aby služba vás do 24 hodin.

Kontaktujte nás:

>>Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete jakoukoli pomoc, prosím, neváhejte nás kontaktovat!Děkuji!!!

  • Klasifikace Výrobku: Bannery
  • Příležitosti: Svatba A Zasnoubení
  • Materiál: Třpytky Karton
  • Značka: SPORTOVNÍ MYSL
  • Číslo Modelu: Na zdraví do 21 Let Banner

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší