Balení 40 Šroub Top Kolo Hliníkové Plechovky Plechovky - Hliníkové Šroubovací Víko Kulaté Plechové Kontejner, Láhev

Dostupnost: Skladem

346.45 Kč 242.63 Kč

Popis produktu

Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku mohou být recyklovány nebo znovu použity, což je opravdu šetrné k životnímu prostředí a mnohem lepší pro životní prostředí než plastové kosmetické trubky.

Specifikace: šroub plechovky je 1.97 inch/ 5 cm vnější průměr a 0,78 palce/ 2 cm vnější hloubka; vnitřní objem šroub plechovky je 1 unce/ 30ml, a má šroub nahoře pro bezpečnost a aby se zabránilo úniku.

Nemají žádné ostré hrany: kulaté hrany, tyto šroub plechovky jsou bezpečné otevřít a zavřít; Odolné a lehké.

Použitelnost: Tento šroub kulaté plechovky jsou dobrou volbou pro řemesla, bavlna, háčky, korálky, knoflíky, mince a tak dále, jsou Také dobré pro držení jiné drobné předměty, chrání je před nadměrnou expozicí na světlo, prach, atd.

Pro každého, kdo hledá, aby se domácí balzámy na rty, kosmetika nebo vonící parfémy tyto hrnce vám pomůže, aby perfektní dárek.

Tyto kulaté plechovky jsou ideální pro výrobu velkého balzám na rty, nebo jsou dostatečně univerzální pro další kosmetiku, a dokonce i skladování nail art materiál, třpytkami a korálky.

Barva: Stříbrná

Objem: 30ml

Balení Obsahuje

40 x Šroub Víka Hliníkové Plechovky, Plechovky

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Skladování Držáky A Stojany
  • Značka: SAFEBET

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší