[EU o Volném DPH] 2.2 KW Kvalitní Metrů Vzduchem Chlazený výkon Motoru Vřetene 220V 24000rpm ER20 Házení-off, 0,01 mm, Keramické ložisko

Dostupnost: Skladem

5 164.22 Kč 4 699.51 Kč

Popis produktu

1 x 2,2 KW Metrů Vzduchem chlazený výkon motoru vřetene( ER20 220V,24000rpm,4 ložiska,400Hz )

2,2 KW ER20 Metrů Vzduchem chlazený Vřetena motor Rytí frézování Brousit

Specifikace:

Materiál: Nerezová Ocel

Výkon: 2.2 Kw

Napětí: 220VAC

Proud: 6A

Frekvence: 0-400Hz

Rychlost: 1 0-24000 ot

Chlazení: Vzduchem chlazený

Házení off: Méně než 0,01 mm

Ložiska Mazání: Promažte

Collet velikost: ER20

Ložiska: 4 Keramické ložisko

Elektroinstalace: vřeteno je 1 připojení Měniče U,vřeteno je 2 připojte Střídač je V,vřeteno je 3 připojení Měniče W,vřeteno je GND připojit Zem,Vřeteno 4 a 5 připojit termistor,není třeba konektor,střídače R S T 2 piny připojit 220VAC

Čistá Hmotnost: 4.9 kg

Hlavní použití: Dřevo, Hliník, Kámen, kov, sklo, PVC průmysl

1. Strukturální funkce

1) vysokorychlostní elektrické hlavní ložisko všichni přijmout Keramická ložiska, osa sady zatížení, Zlepšit vřetena v high-rychlost rotace podporující tuhost a přesnost broušení.

2) Před jízdou, otáčení hřídele v ruce.Vřeteno, vysoká rychlost rotace způsobené nárůstem teploty, použití chladicí kapaliny cirkulující systému odstranit.

2. Návod k použití

1) V používání, musí nejprve připojte chladicí vody potrubí, aby vřeteno připojení chladicí vody, a pak začít.

2) Před jízdou, se obrátil v ruce vřeteno.Pokud smyslové blok není flexibilní řešení, a pak zkontrolujte směr otáčení vřetena od konce vřetena ke uvidíme, jestli zápas by měl otáčet proti směru hodinových ručiček napájecí vedení by mělo být změněno, aby to bylo konzistentní.

3) Před jízdou, chlazení vody pro broušení obrobku nemůže být na předním konci vřetena kryt, aby se zabránilo přední ložisko kryt slotu vstupního hořící motor a ložiska.motor nesmí vstoupit do vody, po zapnutí motoru, když žijete v broušení obrobku otevřít broušení obrobků chladicí kapaliny.První z obrobku, vypnutí chladicí kapaliny, a pak zavřete motoru vřetena.

3. Údržba a Servis

1) Motorizované vřeteno střední frekvence napájení jmenovité napětí, frekvence by měla být v souladu s elektrickým vřetenem technologie, parametry, motorizované vřeteno rychlost otáčení lze změnit frekvenci nastavit také přímo úměrná změně napětí.

2) Když vřeteno je dočasně v provozu, by měl použít stlačený vzduch foukat chladicí vody,aby se zabránilo korozi, plug díry.Vřeteno by měl být povrch potažen anti-rez olej.Konec hřídele ochrana zařízení, umístěné na suchém místě.

3) je-Li náhradní vřeteno ložiska, nejlepší profesionální a technické pracovníky z nahrazení.Použít speciální nástroje, statorové cívky nemusí být odstraněny.

Doprava

Prosím, otevřete balíček a zkontrolujte, zda existují nějaké škody, než znamení, pokud tam jsou nějaké škody,prosím, podepsat a neprodleně nás kontaktujte.

Jsme loď na celém světě,ale pokud vaše země vlastní, je přísná,prosím, kontaktujte nás, než jste nabídku pro kontrolu detail a potvrzen.

Platba

Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Platba musí být provedena do 48 hodin od ukončení aukce, čas.

Problém&Zpětná Vazba

Dej nám, prosím, jak vyřešit nějaký problém,když už jsme obavy, váš problém, a budeme se snažit v našich silách vyřešit to.

Máme nového člena v ebay teď,a je třeba pochopit obě strany.

Pls napište nám před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Náhrada

Nějaký důvod, proč povinné pro všechny náhradu.Položka musí být v původním stavu a žádné fyzické poškození,kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady.

Když budete mít pozemek,a není splněna zboží, nebo je jiný problém, jako rozbité,pls řekněte nám zprávu důvodu a poskytnutí fotografií.

Kontaktujte nás

Vítejte ve světě zákazníka informovat a otázky,budeme se snažit v našich silách, aby zpětná vazba zákazníka e-mail do 1-2 pracovních dnů,pokud ne, pls zkontrolujte, zda e-mailové schránky znovu.Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité.

 • Napětí: 220V
 • Maximální Točivý Moment: --
 • Aplikace: Gravírování
 • Značka: powace
 • Rychlost: 18000
 • Provozní Rychlost: 10-24000rpm
 • Chlazení: Vzduchem chlazený
 • Frekvence: 400Hz
 • Házení off: ≤0,01 mm
 • Moc: 2,2 kw
 • Collet: ER20
 • Aktuální: 6A
 • Disk: Motor
 • Certifikace: NIC
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: RTM80x73-2.2

Recenze

Savatager | 2020-12-23

Good quality, shipping time also ok. Thanks - clear recommendation

5 / 5

Jesscampbell114 | 2021-01-06

J'ai posté une vidéo sur YouTube pour montrer ce matériel, chaine au Nom de Pascal ALEXANDRE, j'ai aussi décelé un bruit de roulements qui sera mon prochain souci. I posted a video on YouTube to show this material, channel in the name of Pascal ALEXANDRE, I also detected a noise of bearings which will be my next concern.

5 / 5

Goyangduyu6 | 2020-11-19

very fast deliver

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší