Anti-řezání drátem siréna záložní baterie alarmu výstava anti Zloděj alarm účtován siréna

Dostupnost: Skladem

284.16 Kč

Popis produktu

anti-řezání drátem siréna záložní baterie alarmu výstava anti Zloděj alarm účtován siréna freeshipping

Upozornění:Toto je pouze siréna .bez adaptéru . Pokud potřebujete přidat 12V1A adaptér ,prosím, kontaktujte prodávajícího. Bezpečnost baterie zálohovat siréna ujistěte se, že vaše elektrické zařízení je bezpečný, To bude alarm, když se někteří na přerušil napájení. Červený a černý kabel na dobíjení baterie, červená připojit anodové, černá připojit katoda. pokud je klíčový přepínač v poloze ON, bude alarm jen odpojení napájení. Kovový Stojan design lze instalovat na zeď. Ideální pro PC, TV a další elektrická zařízení, bezpečnostní použití, by mělo být použití AC DC napětí konvertoru, pokud je napájení AC 110 nebo 220V.

  • Značka: jshej
  • Číslo Modelu: Oem

Recenze

Ivanmortikov | 2020-08-20

Article conforme au descriptif, manque schéma de câblage dans le produit.Le vendeur est réactif et sur demande l'envoi sans pbs

4 / 5

Naidagat | 2020-12-23

Delivered safely and on schedule. Under 5 weeks to Israel. Packed well. Works well. Fits the description. Pinout: Red wire to 12v+, Black wire to Gnd, White wire to 12v+ trigger, Blue wire to Gnd trigger. The siren can be triggered by any of the triggers (gnd or +12vDC).

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší